niedziela, 11 listopada 2012

Chaos nad chaosem

Organizacja , organizacja organizacja.

Wiecie jak to jest gdy zaczynamy coś robić i nagle przy okazji chcemy zrobić coś jeszcze , a potem żeby nie zapomnieć robimy jeszcze inną rzecz .Tak jeszcze kilka razy,aż w końcu łapiemy się na tym ,że nic znaczącego nie zrobiłyśmy.

Ja np zaczęłam sprzątać mieszkanie bo mam w planach przygarnięcie  kotka jako dom tymczasowy (ale zobaczymy) , od razu myśląc o kocie, zaczęłam Szukać na allegro psu nowe legowisko bo te ma już mocno zużyte.Oczywiście  jako miłośniczka zwierząt pomyślałam ,że moja szynszyla  czuje się samotna i zaczęłam oglądać oferty w internecie szynszyli o konkretnym ubarwieniu.Dwie szynszyle , dwa razy większa klatka " pomyślałam i zaczęłam szukać ofert z klatkami.Jak tak już trafiałam do tych różnych sklepów internetowych to  zaczęłam oglądać meble,planować jakie by mi pasowały, mierzyć mieszkanie i projektować na kartce układ i wystrój.Czas leci i leci ,a ja dalej nie zrobiłam pierwszej wyznaczonej rzeczy :/ Dodam ,że jestem bezrobotna ,bo dopiero co skończyłam szkołę (i chce dalej się uczyć) , mieszkam sama i nie mam kasy ,a robię listę rzeczy do kupna typu : nowa pralka,lodówka,zmywarka, remont całkowity łazienki , kuchni , przedpokoju, zwierzaki, klatki, legowiska jeszcze gdzieś się wcisną ciuchy o i materiał do obszycia koszyka i może by się nowe karnisze kupiło, jak karnisze to i firany ale wtedy trzeba też uszyć ładne obrusy i na ebay poszperamy w poszukiwaniu okazji itd  .I jako mini artystyczna dusza , przerzucam te wizje remontowe na kartki ,latam z metrem , oglądam gdzie co najtaniej .Jak coś mi się nie podoba ślęczę nad blokiem z ołówkiem i projektuje na wymiar własne meble których nigdy nie będę  miała .

I tak bez końca ,ale czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć PO CO ?!

W rezultacie nic nie zrobiłam.No ok wymieniłam trociny w klatce i wrzuciłam do koperty płytę którą muszę wysłać mamie.O i jeszcze znalazłam lonżę której szukałam od roku. Teraz kombinuję jak ją przerobić na smycz dla psa bo na nową mnie nie stać !

No niech ktoś już odpowie na te wszystkie CV , bo potrzebuje kasy !

Ok idę wyczyścić psu zęby i obciąć pazury i zagłębię się w jakże dołujące katalogi sklepów meblowych.Ale obiecuję ,jutro wielkie sprzątanie i zero dekoncentracji ...... taaaa

Miłej nocy :)


A tak przy okazji - to jest 100 post na blogu ;) 

2 komentarze:

  1. Oj wiem jak to jest niestety ja też mam tysiąc planów ale brak pracy i kasy :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Co do tego planowania też tak mam, zbieram inspiracje jak urządzić swoje przyszłe mieszkanie, w głowie mam już układ jak będzie wyglądał mój dom, dekoracje itp. Tylko póki co brak możliwości by to wszystko urzeczywistnić.. ;/

    OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...