wtorek, 4 września 2012

Bazarek - Joko Cashmere Finish -Podkład matująco-kryjacy-Joko Cashmere Finish -Podkład matująco-kryjacy
kolor J150 ivory


 Zapewnia efekt mocnego, długotrwałego krycia i zmatowienia skóry, bez efektu maski. Idealnie dobrany mix polimerów i pokrytych mikroskopijną otoczką silikonową pigmentów sprawia, że fluid idealnie się rozprowadza i doskonale stapia ze skórą.
Kompleks witamin C + E, spełnia rolę naturalnego przeciwutleniacza, chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz czynnikami zewnętrznymi, nawilża
i odżywia skórę. Nowa formuła podkładu zapewni każdemu typowi skóry uczucie komfortu i efektu świeżości.Kolor z wzornika najjaśniejszy jednak realnie jest naprawdę sporo ciemniejszy i u mnie odznaczałby się ogromnie. Wycisnęłam tylko jedną pompkę więc moja opinia to w zasadzie tylko drobne spostrzeżenia . Świetnie matuje .Nie jest to taki płaski mega mat tylko taki satynowy dzięki czemu nie ma efektu maski .Krycie średnie tzn jedna warstwa mi nie pokryła by uporczywych przebarwień i problemów skórnych ,ale komuś z ładną cerą z pewnością będzie wystarczająca . Myślę,że dwie warstwy to dają już konkretne krycie .Minusem jest zapach który na szczęście się ulatnia .Dobrze się rozprowadza i dla wielu plusem jest pompka :)

Ręka pomazana markerami do płyt :) Kol. zielony,czarny i niebieski


 Kapka fluidu ...

 I rozprowadzamy jedną warstwę.Zaraz po nałożeniu efekt jest "mokry" ale już po kilku chwilach matowieje.

 Tu już widać efekt matowienia , bez sztucznego sztywnego efektu .


 Krycie same możecie zaobserwować.To tylko jedna warstwa ,a ładnie zakryła kreski , dwie już by całkiem ukryły "markerowe niedoskonałości" :)


Tu raczej w grę wchodzi tylko sprzedaż,ale nigdy nic nie wiadomo :)
Użyty raz i tylko raz bo kolor dla mnie za ciemny.

Cena pierwotna to jakoś 45 zł 
Cena u mnie 20 zł

2 komentarze:

  1. Kusisz tym fluidem :) Niestety w portfelu świeci pustką :/ Fajna okazja :)

    OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...