poniedziałek, 5 listopada 2012

Test wosków do depilacji


Test zrobiłam na ręcę. Geny zafundowąły mi ciemne i bujne owłosienie rąk ,ale nigdy mi to nie przeszkadzało i nigdy nic z tym nie robiłam.
Tym razem postanowiłam wydepilować ręce tylko ze względu na pokazanie efektów przed i poRęce przed jak widać miały ciemne włoski- no cóż taki los brunetek :)


Depilacja była  szybka i średni bolesna. da się wytrzymać, bo ból nie jest długotrwały. Rezultaty były spektakularne i przeszły moje oczekiwania.Skóra oprócz brak włosków była gładka i mięciutka


 Problematyczne było miejsce przy zgięciu ręki. Po zerwaniu plastra pojawiły się kropki z krwią po wyrwanych włoskach,ale to nic. Najbardziej zmartwił mnie krwiak , natomiast po 3 dniach nie ma już po nim śladu.Zdecydowanie polecam tą formę depilacji.Długo miałam obawy ,ale były nieuzasadnione. Jeszcze tylko opanuje depilacje tych krytycznych i delikatnych miejsc i już w ogóle będzie bomba :)

3 komentarze:

 1. Podziwiam za odwagę matko kochana nie zrobiłam bym sobie tego no chyba że bym musiała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To boli mniej niż się wydaje.Zrywanie plastra jest gorsze od tego :)

   Usuń
 2. podziwiam cie jak bym sie nie odwazyla na woska na rekach ja tam czasem ogole sobie maszynka i jest oki:)

  OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...