wtorek, 6 listopada 2012

Magnesy do własnej palety magnetycznej

Jeśli chcecie  zrobić własną paletę magnetyczną ,ale folię i maty magnetyczne  są dla  was za drogie to mam rozwiązanie.

Mam na sprzedaż kwadratowe magnesy o rozmiarze 5.5 cm x 5.5 cm . Są to w zasadzie ramki magnetyczne ale można podzielić je na 2 części i dzięki temu uzyskujemy gruby solidny magnes który można wykorzystać na wiele sposobów.

 


zdjęcie palety z bloga radosna-tworczosc.


 Możemy oczywiście korzystać z ramki wedle jej przeznaczenia czyli włożyć do niej zdjęcie i przykleić np na lodówkę


Zestaw 2 ramek/ magnesów to tylko 2.50 zł + wysyłka.
Wysyłka zależy od ilości zakupionych magnesów i od formy jaką wybierzecie.

Najtaniej w internecie taki magnes z ramką znalazłam za niecałe 6 zł +wysyłka za sztukę więc myślę ,że moja oferta się opłaca :)2 sztuki - 2.50 zł 

W razie chęci zakupu pisać na maila

2 komentarze:

  1. Hm właśnie chce sobie kupić paletę z magnesem więc może lepiej jak bym zrobiła sobie ją sama ale nie wiem skąd wsiąść takie pudełeczko?

    OdpowiedzUsuń
  2. pudełko można wziąć z np uwaga - płyty cd . ja mam taka paletę. można tez z opakowania metalowego po kredkach. Jest mnóstwo mnóstwo możliwości. Ja wzięłam grube pudełko po płycie i z jednej strony wykleiłam magnesem a drugą zostawiłam przezroczystą by widzieć co mam w środku i paleta gotowa :)

    Takie opakowanie na płytę można też kupić za 1 zł w sklepie komputerowym :)Ważne by było to te grube opakowanie ,a nie te cieniutkie.

    OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...