poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Plastry do depilacji ciała Joanna ,comfort SensualPlastry Sensual ComfortPlastry Sensual Comfort o nowoczesnej formule to idealny sposób na utlraskuteczną depilację ciała. Superelestyczne, miękkie i przezroczyste podłoże sprawia, że plastry łatwo dopasowują się do kształtów ciała i dokładnie usuwają zbędne owłosienie. Plastry wzbogacone są w aloes,który wykazuje właściwości kojąco-nawilżające.
-systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie
-dodatkowo opakowanie zawiera tubkę z oliwką łagodzą cąpodrażnienia
-pozostawiają aksamitnie gładką skórę nawet przez kilka tygodni
***
Plastry te są raczej przez wszystkich znane, bo są ogólnodostępne w różnych drogeriach i hipermarketach.
Jak je używać też wiadomo więc opis jest zbędny ;)
Ja akurat miałam wersję COMFORT , ale recenzje można przypisać do wszystkich plastrów tej firmy.Testowałam różne wersje i nie widzę różnicy między nimi :)


W opakowaniu mamy 6 blistrów które dzielą się jeszcze na pół. Bierzemy jeden plaster rozgrzewamy w dłoniach i dzielimy go na pół odklejając jedną warstwę od drugiej.Obydwa plastry są pełnowartościowe i nadają się do użycia. Przyklejamy zgodnie z kierunkiem wzrostu , wygładzamy i odrywamy w przeciwnym kierunku (pod włos)
Teraz musimy szybko użyć drugiej połówki zanim zrobi się zimna ,bo rozgrzać ponownie rozdzielone plastry to dość problematyczna sprawa.Trzeba w takiej sytuacji  wspomagać się suszarką , lub złożyć plaster na pół , rozgrzać w dłoniach i rozłożyć.
Oliwka
Do zestawu dołączona jest oliwka. Minus za to ,że jest tej samej wielkości co oliwka dołączana do zestawu z plastrami do twarzy . Logiczne ,że jeśli kupujemy plastry do ciała, to chcemy oliwkę która będzie odpowiednio większa . Oliwkę można stosować po depilacji by złagodzić podrażnienia, lub tylko do pozbywania się resztek wosku. Ma śliczny zapach,ale średnio się wchłania. Nie jest taka strasznie tłusta,ale jednak  ma się wrażenie ,że tworzy powłokę na skórze zamiast  w nią wchodzić  .Skóra po jej zastosowaniu jest miękka i nawilżona . Zastrzeżenia tylko do wielkości i szybko ulatniającego się zapachu ,ale poza tym bardzo ja lubię i cieszę się ,że jest dodawana do plastrów :)

Ocena końcowa
Higieniczne i dość wygodne w użyciu.Problemem może być druga warstwa plastra , gdy my używamy tej pierwszej.Trzeba ją gdzieś odłożyć by nic się nie przykleiło i by nie odfrunęła pod wpływem wiatru itp .Cena działa na korzyść jak również dostępność .Plastry kupimy praktycznie wszędzie.
A jednak nie polecam.
Czemu ?
Bo się nie opłaca wydawać 8-10 zł co 2 tygodnie skoro za 60 zł można już kupić pełny zestaw do depilacji z podgrzewaczem i zapasem wosku starczącym na co najmniej pół roku jak nie dłużej .

Dla kogo ?
Polecam je tylko osobą które zastanawiają się czy warto zainwestować w podgrzewacz ,i zacząć swoją przygodę z woskowaniem i tym które chcą po prostu na razie zobaczyć jak to jest i jakie to uczucie.Czy boli , czy rezultat nam się podoba itd


Mi o dziwo po tych plastrach włoski odrastają szybciej niż po maszynce .Po maszynce odrastają mi po dobrych 2 -3 tygodniach ,a po plastrach po niecałym tygodniu .
Mimo to ja zbieram fundusze na "profesjonalny" zestaw do depilacji i mam nadzieję ,że się sprawdzi .

Plastry Joanna Sensual - ok 8 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...