niedziela, 5 sierpnia 2012

Film na niedzielę


W leniwą niedzielę postanowiłam w końcu zobaczyć film który zalegał mi na półce już od jakiegoś czasu . 
Nie czytałam wcześniej recenzji, wybór był przypadkowy , ale jak się okazało trafiony :)
Fajny wciągający filmik z ciągłą akcją i co mnie ucieszyło, nie był aż tak przewidywalny jak produkcje które miałam okazje ostatnio oglądać .OK ok ale o jakim filmie ja w ogóle opowiadam ? ! ;p 
Bóg zemsty  


"W najnowszym thrillerze Donaldsona laureat Oscara i niekwestionowany gwiazdor numer 1 kina akcji Nicolas Cage daje popis gry na miarę pamiętnej kreacji Mela Gibsona w hicie "Okup". Gdy piękna żona granego przez Cage’a bohatera - Laura (January Jones, znana z obsypanego nagrodami Emmy serialu "Mad Men" i przebojów kinowych „Tożsamość” i "X Men: Pierwsza klasa") zostaje brutalnie zgwałcona, zrozpaczony Nick spotyka przy jej szpitalnym łóżku tajemniczego mężczyznę, Simona (Guy Pearce, "Jak zostać królem", "Memento" i "Tajemnic Los Angeles"), który zna jego imię i okoliczności tragedii, jaka go dotknęła. Nieznajomy reprezentuje tajną organizację, która zajmuje się wymierzaniem sprawiedliwości w przypadkach podobnych zbrodni. Żądny zemsty Nick otrzymuje propozycję wyrównania rachunków z gwałcicielem, ale w zamian musi uczynić coś, co na trwałe zwiąże go z zabójczo skuteczną siatką mścicieli"

Jeśli macie okazję to serdecznie go polecam. Dość ciekawy i lekko się go ogląda 
Moja ocenka to mocna 7 ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...