poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Oświeciło mnie :)


Już długo czaiłam się na żarówki halogenowe z  światłem dziennym i wreszcie za moje ostatnie oszczędności zakupiłam takie. W moim pokoju jest potrzebna ,aż 6 żarówek LED , więc troszkę wydałam mimo, iż kupiłam jedne z tańszych. Zanim złożyłam zamówienie ,długo też czytałam i rozeznałam się co i jak i jakie żarówki są dla mnie najodpowiedniejsze,aż wreszcie znalazłam takie które mi odpowiadały. 

Efekt jest naprawdę fajny.Od żółtego światła bolała mnie głowa , więc naturale było to ,że tym razem zakupiłam żarówki w kolorze zimnym dziennym. Światło jest białe ,a pokój wydaje się większy , poza tym jest dużo chłodniej bo zwykłe halogeny bardzo się nagrzewały ,a te mają bardzo niski pobór mocy i są cały czas zimne. 
Ciesze się gdyż zdjęcia będą wyraźniejsze ,a kolory będą bardziej realistyczne .

Dane techniczne :

 -2 letnia gwarancja ,
-24 diody na każdą żarówkę,
- kąt  oświetlenia to 120.
-5 Wat (gdzie zwykłe halogeny brały 50 wat x 6 !! )

Allegro - cena za 6 sztuk i wysyłkę około 150 zł

1 komentarz:

  1. Żarówki są świetne pod względem poboru mocy - ja wyposażyłam w takie całe mieszkanie i rachunki za prąd mam śmiesznie niskie. Te Twoje to tak naprawdę SMD - ulepszona wersja zwykłych LEDów.
    Mam takie w kuchni, tyle, że mam tych "Ledów" ponad 60 w jednej żarówce, no i mam światło białe ciepłe. Zimne mnie męczy...

    OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...