środa, 19 września 2012

Zapytanie

Kochane ludki najdroższe :)

Wildze sporą frekwencję, dużo  wyświetleń bloga i poszczególnych postów ,a ustawiłam tak ,że do licznika sumuje  tylko cudze odwiedziny ,a nie moje. Jeśli tak często odwiedzacie blogaska to będę dozgonnie zobowiązana jeśli dodacie się do obserwatorów. 

Mam już produkty na co najmniej 3 rozdania plus jedno które jest w trakcie, ale jeśli udział bierze tylko jedna osoba to nie widzę sensu na organizowanie kolejnych konkursów. 

Mile widziane sugestie. Co mam zmienić ,co was by przyciągnęło i skłoniło do subskrypcji .Rozwarze każdą propozycję i przyjmę każdą krytykę o ile będzie ona konstruktywna :)
 Wiem ,że powoli się rozkręcam ,ale z dnia na dzień czuje się pewniej ,a wasze subskrypcje dodały by mi jeszcze więcej pewności siebie i mobilizacji do działań. 

Tak samo komentarze. Będę prze szczęśliwa za każdy komentarz na temat lub i na nie temat ;p byle był konstruktywny i uzasadniony ,a nie ociekający jadem i złością :D


Jakieś pomysły, sugestie ??

4 komentarze:

 1. Hej, pytałaś się u mnie o zmianę adresu bloga itp. :)
  W ustawieniach w sekcji "Publikowanie" zmieniłam adres bloga i wszyscy obserwatorzy automatycznie "przeszli" na ten drugi adres, tak samo posty, chociaż nie ukrywam bałam się że znikną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OOO super .Wielkie dzięki Kochana :)

   Usuń
 2. Witam :) Blog świetny, ale ja proponowałam umieszczenie obserwatorów wyrzej, w bardziej widoczne miejsce :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...