sobota, 8 września 2012

Equilibra- chusteczki aloesowe

Nie robiłam posta z ulubieńcami bo ich nie ma. Jestem wybredna i dużo oczekuje od produktów, ale jeden produkt zasługuje na wyróżnienie , bo jest naprawdę rewelacyjny :)


Chusteczki aloesowe  złuszczająco - wygładzające z 20 % wyciągiem z aloesu
Chusteczki złuszczające z aloesem (20%) zawierające alantoninę i glicerynę, zapewniają głębokie oczyszczanie i równowagę skóry twarzy
Kupiłam je w promocji i już po pierwszym zastosowaniu wiedziałam ,że je kocham. 


Strona złuszczająca
Stosowanie tej strony przypominało mi trochę peeling z drobnymi mikrogranulkami. Czułam drapanie ,ale w żadnym wypadku nie towarzyszyło mu uczucie dyskomforty . W przeciwieństwie do standardowych peelingów , ten nie  działa tylko na suche miejsca na skórze i po jego zastosowaniu nie mam suchych skórek na twarzy. To bardziej przypominało wyrównywanie powierzchni  :D Skóra po , jest gładka i przyjemna z wyraźnym uczuciem czystości. 


Strona Wygładzająca
Druga strona chusteczki jest gładka i miękka i ma na celu nawilżyć twarz i złagodzić jej podrażnienia oraz przywrócić równowagę hydrolipidową. Jest nawilżona balsamem , który pozostawia skórę mięciutką i idealnie przygotowana do aplikacji ulubionego kremu :)  


Przemyślenia końcowe :)
Tak polubiłam stosowanie tych chusteczek i efekty jakie dają , że kupiłam jeszcze 2 opakowania na zapas puki promocja trwała .Na opakowani jest napisane  żeby stosować 2-3 razy w tygodniu ale mi zdążyło się ,że stosowałam je nawet codziennie i w żaden sposób mnie nie podrażniały. Jeśli znów trafię na promocję na pewno kupię :)

Cena waha się w zależności od miejsca zakupu od 13-20 zł .Kupić je można w aptekach , super-pharm i przez Internet

2 komentarze:

  1. Ciekawy produkt, jeszcze nigdy nie słyszałam o tych chusteczkach :P

    OdpowiedzUsuń
  2. z przyjemnością przetestuję, nie miałam jeszcze nic podobnego :)

    OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...