środa, 20 lutego 2013

Niekosmetycznie

To będzie króciutki post niekosmetyczny :)
Sporo czasu zajęło mi szukanie maty magnetycznej by móc wykonać własną paletę magnetyczną.Takie magnesy są strasznie drogie a ich wysyłka jeszcze droższa.Podczas takich właśnie poszukiwań trafiłam na ofertę zdjęć magnetycznych.Chodzi o to , iż możemy nadrukować na magnes dowolne zdjęcie lub grafikę.Koszt takiego zdjęcia - magnesu to ok 3 -5 zł za sztukę. Nie zastanawiałam się długo .Napisałam do sprzedawcy czy można nadrukować rysunki i grafiki.Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi wysłałam sprzedawcy kilka grafik a już po kilku dniach były one u mnie.
Jeden taki magnes wykorzystałam do palety którą zrobiłam z pustego pudełka na CD, reszta wylądowała na mojej lodówce :)
Jakość magnesów jest bardzo dobra a grafika ostra i nasycona kolorystycznie. Myślę ,że to też świetny pomysł na prezent.Zdjęcie rodziny lub ukochanej osoby na lodówce to miły i nietypowy akcent.W dodatku taka forma zdjęcia nie pogniecie się, nie podrze a w razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.
Myślę,że ja jeszcze skorzystam z takiej oferty ale zamiast rysunków, poproszę o nadrukowanie zdjęć bliskich lub moich z jakiś fajnych wycieczek :)

2 komentarze:

  1. Grafiki z panią w czerwonej sukience i bluzce w paski są fenomenalne!
    Super pomysł!

    OdpowiedzUsuń
  2. o kurcze;)świetny pomysł. wyprintowałabym sobie moje słodziaki-futrzaki:)

    OdpowiedzUsuń


Każdy komentarz jest dla mnie ogromną nagrodą i wyróżnieniem dlatego z góry za niego dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin i komentowania :)

Zajrzyj TU :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...